Księgowość prowadzona „na papierze” skończyła się wiele lat temu. Obecnie nie ma możliwości prowadzenia księgowości bez kompleksowego oprogramowania składającego się z programów do księgowości, fakturowania, kadr i płac, środków trwałych, magazynów oraz wielu programów pomocniczych. Nowoczesne i aktualne oprogramowanie jest również niezbędne z powodu elektronicznego przekazywania dokumentów do urzędów skarbowych i ZUS. Aby przesłać w odpowiedniej formie zeznanie podatkowe, jednolity plik kontrolny, deklarację VAT czy sprawozdanie finansowe w formacie XML należy mieć oprogramowanie, które posiada te funkcje oraz jest na bieżąco aktualizowane i dostosowywane do częstych zmian w schematach plików kontrolnych.

Dlatego nasze biuro używa oprogramowania znanej i cenionej na rynku marki Insert w wersji nexo PRO. Naszym zdaniem spełnia on wszystkie wymagania, aby w sposób rzetelny prowadzić księgowość oraz stwarza wiele możliwości dodatkowego raportowania niezbędnego dla przedsiębiorców.

Program do fakturowania Subiekt 123 dla Twojej firmy za darmo!

W związku z tym, że rozliczamy naszych klientów programiami insert, nasi kontrahenci mogą otrzymać program do wystawiania faktur Subiekt 123 całkowicie za darmo.

 Subiekt nexo, Subiekt GT oraz mikro Subiekt do 40 % taniej!

Dla naszych kontrahentów, którzy potrzebują bardziej zaawansowanego oprogramowania do zarządzania sprzedażą firma insert oferuje programy Subiekt nexo, Subiekt GT oraz mikro Subiekt nawet do 40 % taniej.

Szczegóły o programach i ich funkcjonalności można znaleźć na stronie producenta: www.insert.com.pl